Máme tři zbrusu nové střešní vířivky!

S radostí vám oznamujeme otevření nových vířivek, které prošly nedávno značnou rekonstrukcí. Vzhledem k rostoucí poptávce po luxusu a relaxaci jsme se rozhodli z původních dvou vířivek zvýšit kapacitu na tři, protože věříme že je to jeden ze způsobů jak vám poskytovat další nezapomenutelné a příjemné zážitky.

Nové jacuzzi jsou dostatečně velké, aby se do nich pohodlně vešlo alespoň 12 lidí, takže jsou ideální pro rodiny nebo přátele, kteří se tam mohou sejít a užívat si volné chvíle. Střešní vířivky jsou navíc obklopeny krásami Mikulova, ať už je to Sv. Kopeček, mikulovský zámek či hrobka.

Nové vířivky jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a jsou vybaveny výkonnými tryskami pro uklidnění unavených svalů. Každá vířivka je navržena s využitím nejmodernějších technologií, jako například vámi regulované trysky nebo LED podsvícení. Přijali jsme mimořádná opatření, abychom zajistili čistotu a hygienu vířivek a máme neustále plánované údržby a čištění.

Kromě vířivek nabízí naše wellness centrum také řadu dalších zařízení, která hostům zpříjemní pobyt. Patří k nim luxusní krytý bazén s plochou 85 m2, sauny, bar a řada dalších.

Závěrem lze říci, že zvýšení kapacity vířivek je krok, který jistě oceníte právě vy. Díky jejich nejmodernějšímu designu a luxusnímu prostředí můžete relaxovat a užívat si naše strešní wellness ve velkém stylu.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a užijte si relax naplno zároveň s dalšími službami hotelu Galant.

Těšíme se na Vás!