Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Ubytování v srdci jižní Moravy

Hotel Galant Mikulov

Hotel Galant Mikulov

Hotel Galant Mikulov se nachází v centru města. Nabízí ubytování v prostorných a komfortně vybavených pokojích. Lokace hotelu je skvělým výchozím bodem pro výlety a cyklistiku po jižní Moravě. Nejen umístění, ale i samotný hotel má co nabídnout. Wellness, sauny, krytý bazén a procedury pro vaše pohodlí. Pokud vám radost prochází žaludkem, určitě vás potěší restaurace s tradičními moravskými specialitami, vlastní pivovar Galant, nebo vinný sklípek až pro 150 osob.

Dárkové poukazy

Obdarujte sebe i své nejbližší. Darujte poukaz na pobyt u nás, darujte odpočinek.

Kde vás ubytujeme?

Podívejte se na naši nabídku pokojů.

Pokoj
Standard
Příjemné a pohodlné ubytování. Ke skvělému odpočinku vám přispějí ergonomické matrace, kvalitní polštáře a povlečení ze 100 % bavlny.
V pokojích Standard najdete kávový set, ledničku i trezor.
Balkon
ne
velikost
od 14 m2
klimatizace
ne
Poptat
Rezervovat
2450 Kč -2750 Kč
Pokoj
Deluxe
V prostorných pokojích Deluxe najdete vše, co pro pohodlný spánek potřebujete, a ještě něco navíc. Kvalitní ergonomické matrace, antialergenní polštáře a kvalitní bavlněné povlečení. V pokojích Deluxe na vás bude čekat kávový set, lednička, trezor, fén, láhev vína (pouze při rezervaci přes náš web) a minerálka po celou dobu pobytu. Balkón je této kategorie možný za příplatek.
Balkon
na vyžádání
velikost
od 20 m2
klimatizace
ano
Poptat
Rezervovat
2950 Kč - 3250 Kč
Pokoj
Premium
Nově zařízené, vysoce komfortní pokoje nabízí kromě kvalitních ergonomických matrací, antialergenních i anatomických polštářů také koupelnu s bezbariérovým vstupem. Některé dvojice pokojů jsou odděleny zvukotěsnými dveřmi. I v pokojích Premium na vás bude čekat kávový set, lednička, trezor, fén, láhev vína (pouze při rezervaci přes náš web) a minerálka po celou dobu pobytu.
Balkon
ne
velikost
od 18 m2
klimatizace
ano
Poptat
Rezervovat
3250 Kč - 3550 Kč
Pokoj
Rodinný
Prostorné pokoje ideální pro vaši rodinu nebo skupinu přátel. Rodinné apartmá se skládá ze samostatné ložnice, obývacího pokoje s možností úpravy na další ložnici a kuchyňského koutu.
Balkon
ne
velikost
od 50 m2
klimatizace
ano
Poptat
Rezervovat
3750 Kč

Mohlo by vás dále zajímat

Vybavení pokojů
Pro váš pohodový pobyt je každý pokoj vybaven kávovým setem, dvěma lahvemi minerální vody (káva i voda jsou zdarma a v průběhu pobytu se doplňují) a ledničkou. Každý pokoj má internetové připojení, satelitní TV, trezor a fén. A aby byl váš přechod do wellness centra co nejpohodlnější, v každém pokoji na vás budou čekat čisté župany.

Domácí mazlíčci
Pokud cestujete se svým čtyřnohým mazlíčkem, rádi pro něj připravíme psí pelíšek a misku. 
Příplatek za mazlíčka je 300 Kč/noc - 500 Kč/noc (záleží dle velikosti).

Ceny
Ceny jsou uvedeny za pokoj za noc při obsazení 2 osobami, včetně snídaně, v Kč vč. DPH. Výše ceny závisí na atraktivitě termínu, délce pobytu atd. Při přímé rezervaci (e-mailem, telefonicky, nebo na webu) je součástí ceny také bezplatný vstup do wellness na 2 hodiny.

Pobytové balíčky

Vybírejte z našich zvýhodněných pobytových balíčků.

Parkování

Zaparkujte své auto na parkovišti přímo ve dvoře nebo na přilehlých parkovištích hotelu. Vezměte prosím na vědomí, že kapacita hotelových parkovišť je omezená a v případě obsazenosti může být další dostupné parkování na placených městských parkovištích.
Pokud nechcete nechat parkování náhodě, za poplatek 160 Kč/den vám můžeme předem místo rezervovat. Rezervace probíhá nahlášením vaší SPZ na e-mailu hotel@galant.cz.

Rezervace
Zavolat
Napsat