Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Ubytování v srdci jižní Moravy

Hotel Galant Mikulov

Hotel Galant Mikulov

Hotel Galant Mikulov se nachází v centru města. Nabízí ubytování v prostorných a komfortně vybavených pokojích. Lokace hotelu je skvělým výchozím bodem pro výlety a cyklistiku po jižní Moravě. Nejen umístění, ale i samotný hotel má co nabídnout. Wellness, sauny, krytý bazén a procedury pro vaše pohodlí. Pokud vám radost prochází žaludkem, určitě vás potěší restaurace s tradičními moravskými specialitami, vlastní pivovar Galant, nebo vinný sklípek až pro 150 osob.

Dárkové poukazy

Obdarujte sebe i své nejbližší. Darujte poukaz na pobyt u nás, darujte odpočinek.

Kde vás ubytujeme?

Podívejte se na naši nabídku pokojů.

Pokoj
Standard
Příjemné a pohodlné ubytování. Ke skvělému odpočinku vám přispějí ergonomické matrace, kvalitní polštáře a povlečení ze 100 % bavlny.
V pokojích Standard najdete kávový set, ledničku i trezor.
Balkon
ne
velikost
od 14 m2
Poptat
Rezervovat
2450 Kč -2750 Kč
Pokoj
Deluxe
V prostorných pokojích Deluxe najdete vše, co pro pohodlný spánek potřebujete, a ještě něco navíc. Kvalitní ergonomické matrace, antialergenní polštáře a kvalitní bavlněné povlečení. V pokojích Deluxe na vás bude čekat kávový set, lednička, trezor, fén, láhev vína (pouze při rezervaci přes náš web) a minerálka po celou dobu pobytu. Balkón je této kategorie možný za příplatek.
Balkon
na vyžádání
velikost
od 20 m2
Poptat
Rezervovat
2950 Kč - 3250 Kč
Pokoj
Premium
Nově zařízené, vysoce komfortní pokoje nabízí kromě kvalitních ergonomických matrací, antialergenních i anatomických polštářů také koupelnu s bezbariérovým vstupem. Některé dvojice pokojů jsou odděleny zvukotěsnými dveřmi. I v pokojích Premium na vás bude čekat kávový set, lednička, trezor, fén, láhev vína (pouze při rezervaci přes náš web) a minerálka po celou dobu pobytu.
Balkon
ne
velikost
od 18 m2
Poptat
Rezervovat
3250 Kč - 3550 Kč
Pokoj
Rodinný
Prostorné pokoje ideální pro vaši rodinu nebo skupinu přátel. Rodinné apartmá se skládá ze samostatné ložnice, obývacího pokoje s možností úpravy na další ložnici a kuchyňského koutu.
Balkon
ne
velikost
od 50 m2
Poptat
Rezervovat
3750 Kč - 4150 Kč

Mohlo by vás dále zajímat

Vybavení pokojů
Pro váš pohodový pobyt je každý pokoj vybaven kávovým setem, dvěma lahvemi minerální vody (káva i voda jsou zdarma a v průběhu pobytu se doplňují) a ledničkou. Každý pokoj má internetové připojení, satelitní TV, trezor a fén. A aby byl váš přechod do wellness centra co nejpohodlnější, v každém pokoji na vás budou čekat čisté župany.

Domácí mazlíčci
Příplatek za mazlíčka je 300 Kč/noc - 600 Kč/noc (záleží dle velikosti).
Na pokoje Premium domáci mazlíčci nejsou povoleni.

Ceny
Ceny jsou uvedeny za pokoj za noc při obsazení 2 osobami, včetně snídaně, v Kč vč. DPH. Výše ceny závisí na atraktivitě termínu, délce pobytu atd. Při přímé rezervaci (e-mailem, telefonicky, nebo na webu) je součástí ceny také bezplatný vstup do wellness na 2 hodiny.

Pobytové balíčky

Vybírejte z našich zvýhodněných pobytových balíčků.

Parkování

Zaparkujte své auto na parkovišti přímo ve dvoře nebo na přilehlých parkovištích hotelu. Vezměte prosím na vědomí, že kapacita hotelových parkovišť je omezená a v případě obsazenosti může být další dostupné parkování na placených městských parkovištích.
Pokud nechcete nechat parkování náhodě, za poplatek 200 Kč/den vám můžeme předem místo rezervovat. Rezervace probíhá nahlášením vaší SPZ na e-mailu hotel@galant.cz.

Rezervace
Zavolat
Napsat