Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Nejoblíbenější pobytový balíček v Hotelu Galant Lednice

Letní balíček na 3 noci v Lednici!

Přijeďte si odpočinout do Lednice a zároveň poznat Moravu v tomto zvýhodněném balíčku!

Chci balíček

Hotel Galant Lednice

Hotel Galant se nachází nedaleko kouzelného zámku Lednice. Jeho lokace je ideálním bodem pro návštěvu Lednicko-valtického areálu, projížďky na loďkách i koních či cykloturistiku v okolí nedaleké Pálavy. Součástí hotelu je privátní wellness a venkovní  bazén, zahradní restaurace, pizzeria ristorante, autentický vinný sklípek a kongresové prostory. Ať už chcete přijet se svou rodinou, nebo byste rádi uspořádali firemní setkání, v hotelu Galant Lednice se o vás postaráme.

Pobytové balíčky

Poskládali jsme pro vás naše služby do nejvýhodnějších balíčků.

Již od 8 990 Kč - 9 800 Kč Kč / pobyt
Letní balíček na 3 noci v Lednici!
Přijeďte si odpočinout do Lednice a zároveň poznat Moravu v tomto zvýhodněném balíčku!
Prozkoumat
Již od 5 990 - 6990 Kč / pobyt
Romantika v kouzelném kraji historie
Romantika v nádherném kraji historie v srdci světového dědictví UNESCO a odpočinek s velkým O!
Prozkoumat

Privátní wellness v srdci historické oblasti
Kde si odpočinete

Představte si den plný relaxace v hotelovém wellness jen několik metrů od úchvatného zámku Lednice. Historický nádech okolí však nemění nic na tom, že na vás čeká moderní prostředí s nejlepším vybavením pro relaxaci. Nechte o sebe pečovat ve vířivé vaně, finské sauně, infrasauně nebo na některé z mnoha masáží. 

Gastronomie
Kde se najíte

Vychutnejte si italskou pizzu a další speciality v naší Ristorante pizzerii. V letních měsících vás pohostí také zahradní restaurace a její klasická česko-moravská kuchyně. Vaříme především z regionálních surovin od lokálních dodavatelů a na našem nápojovém lístku nechybí vína od místních vinařů. Pokud ale máte raději pivo, potěší vás to naše domácí, které vaříme v hotelu Galant Mikulov.

Kongres
Kde uspořádat akci

Hotel Galant Lednice nabízí zázemí pro komorní setkání i větší kongresy až pro 200 osob. Rádi pro vás zajistíme akci na klíč. Kromě pronájmu prostor a techniky se postaráme i o občerstvení, zázemí nebo zábavu vašich hostů.

Svatby
Kde se vezmete

Nechte si připravit svůj velký den v jedinečném prostředí Lednicko-valtického areálu. Rezervujte si svůj termín v hotelu Galant Lednice. Vaši svatbu připravíme přesně dle vašich přání, postaráme se o zázemí, gastronomii i ubytování všech zúčastněných.

Dárkové poukazy

Obdarujte sebe i své nejbližší. Darujte poukaz na pobyt u nás, darujte odpočinek.

Novinky

Přečtěte si, co je u nás nového

Rezervace
Zavolat
Napsat