Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Vychutnejte si točené pivo z místního pivovaru v naší Pivovarské restauraci

Restaurace & pivovar Mikulov

Restaurace

Ať už u nás budete obědvat, večeřet nebo přijdete jen posedět v Pivovarské restauraci či na terase s romantickým výhledem na Svatý kopeček, věříme, že si naše tradiční české a moravské speciality spolu s chutí našeho domácího piva a vybraných lokálních vín v dobrém užijete.

Nehrajeme si na kostku ve skluzu, nevymýšlíme vymyšlené, ani neohříváme polotovary. Vaříme poctivě tak, abyste se najedli z kvalitních a pokud možno regionálních surovin. Mořské plody u nás nehledejte, chobotnicí ani bůh ví jakým bio-zrním vás také šokovat nebudeme.
Věříme, že vám naše klasická česko-moravská kuchyně za i v této komplikované době solidní ceny bude chutnat.

                                                   OTEVÍRACÍ DOBA

                                             NE - ČT - 11:00 až 22:00
                                             PÁ - SO - 11:00 až 23:00

Pivovar

Vyberte si ze čtyř druhů našeho domácího piva Galant, které se vaří přímo v našem hotelu od roku 2015. Obvykle máme na čepu 3 druhy piva - trvale je k dispozici spodně kvašený ležák (též “jedenáctka”) a podle sezóny jej doplňuje černý ležák, IPA, Summer Ale nebo lehké světlé výčepní pivo (“desítka”).
Starý pivovarský zákon říká, že k výrobě piva se smí použít jen vody, sladu, chmele a kvasnic, a během výroby do něj nemá být nic přidáváno, ani se z něj nemá odebírat. Proto naše pivo nepasterizujeme ani nefiltrujeme.

Pobytové balíčky

Poskládali jsme pro vás naše služby do nejvýhodnějších balíčků.

Již od 9 590 Kč / pobyt
Májový prodloužený víkend
Dopřejte si dovolenou v Mikulově na prodloužený víkend a odpočiňte si od každodenního stresu.
Prozkoumat
Již od 12 950 Kč / pobyt
Velikonoční balíček
Přijeďte přivítat jaro s hotelem Galant v Mikulově!
Prozkoumat
Již od 9 950 Kč / pobyt
Odpočinkový wellness pobyt na 3 noci
Vydejte se do Mikulova a nechte se hýčkat uvolňujícími procedurami ve střešním wellness centru hotelu Galant!
Prozkoumat

Vinný sklep

Co by to byl za pobyt v Mikulově bez návštěvy vinného sklepa? Ten náš v přízemí hotelu má i s přilehlou hospůdkou kapacitu 150 osob. K vaší ochutnávce vín vám rádi připravíme občerstvení dle vašeho přání, nebo třeba cimbálovku či harmonikáře. Vinný sklep je však potřeba s předstihem připravit, proto si tyto prostory musíte nejdříve rezervovat.

Vinárna

Pořádáte menší setkání a rádi byste jej měli v odděleném prostoru, a přesto v centru dění? Poslouží vám k tomu vinárna, která se nachází v sousedství pivovarské restaurace. Je ideální pro akce na objednávku, jako je degustace se someliérem, menší rauty apod.

Rezervace
Zavolat
Napsat