Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Ubytování v srdci jižní Moravy

Hotel Galant Lednice

Hotel Galant Lednice

Hotel Galant Lednice se nachází pouze několik minut od kouzelného zámku Lednice. Nabízí ubytování v prostorných a komfortně vybavených pokojích. Lokace hotelu je skvělým výchozím bodem pro výlety a cyklistiku po jižní Moravě. Nejen umístění, ale i samotný hotel má co nabídnout. Masáže, wellness, sauny, venkovní vyhřívaný bazén a kurt pro tenis, volejbal nebo nohejbal. Pokud vám radost prochází žaludkem, určitě vás potěší restaurace s mezinárodním menu či letní zahrádka s tadiční česko-moravskou kuchyní nebo vinný sklípek až pro 80 osob.

Dárkové poukazy

Obdarujte sebe i své nejbližší. Darujte poukaz na pobyt u nás, darujte odpočinek.

Kde vás ubytujeme?

Podívejte se na naši nabídku pokojů.

Pokoj
Standard
Příjemné a pohodlné ubytování. Ke skvělému odpočinku vám přispějí ergonomické matrace, kvalitní polštáře a povlečení ze 100 % bavlny.
V pokojích Standard najdete kávový set, ledničku, minerálku po celou dobu pobytu a trezor.
Balkon
na vyžádání
velikost
od 16 m2
klimatizace
ne
Poptat
Rezervovat
2300 Kč - 2600 Kč
Pokoj
Deluxe
V prostorných pokojích Deluxe najdete vše, co pro pohodlný spánek potřebujete, a ještě něco navíc. Kvalitní ergonomické matrace, antialergenní polštáře a kvalitní bavlněné povlečení. V pokojích Deluxe na vás bude čekat kávový set, lednička, trezor, fén, láhev vína (pouze při rezervaci přes náš web) a minerálka po celou dobu pobytu.
Balkon
na vyžádání
velikost
od 16 m2
klimatizace
ano
Poptat
Rezervovat
2800 Kč - 3100 Kč
Pokoj
Rodinný
Prostorné pokoje ideální pro vaši rodinu nebo skupinu přátel. Rodinné apartmá se skládá ze samostatné ložnice a obývacího pokoje s možností úpravy na další ložnici. Vybavení odpovídá pokoji Deluxe.
Balkon
na vyžádání
velikost
od 32 m2
klimatizace
na vyžádání
Poptat
Rezervovat
3600 Kč - 3900 Kč

Mohlo by vás dále zajímat

Vybavení pokojů
Pro váš pohodový pobyt je každý pokoj vybaven kávovým setem, dvěma lahvemi minerální vody (káva i voda se v průběhu pobytu doplňuje) a ledničkou. Každý pokoj má internetové připojení, satelitní TV, trezor a fén.

Domácí mazlíčci
Pobyt slušným čtyřnohým mazlíčkům je za mírný poplatek v hotelu umožněn.

Ceny
Ceny jsou uvedeny za pokoj za noc při obsazení 2 osobami, včetně snídaně, v Kč vč. DPH. Výše ceny závisí na atraktivitě termínu, délce pobytu atd.

U pokojů Deluxe je při přímé rezervaci (e-mailem, telefonicky nebo na tomto webu), tedy mimo rezervační portály typu Booking apod., součástí ceny pokoje také láhev vína.

Pobytové balíčky

Vybírejte z našich zvýhodněných pobytových balíčků.

Parkování

Parkování v hotelu Galant Lednice je pro hotelové hosty na parkovišti uvnitř areálu zdarma. Kapacita je dostatečná.

Rezervace
Zavolat
Napsat