Daruj zážitek. Daruj pobyt u nás!

Tradiční speciality v naší letní zahradní restauraci nebo pizza v pizzerii?

Restaurace & pizzerie

Pizzeria Ristorante

Navnadilo vás zámecké prostředí na romantickou večeři nebo máte chuť na dobrý oběd? Naše Pizzeria Ristorante vás pohostí ve svém stylovém prostředí. Nejsme jen klasická pizzerie, jsme restaurace, kde si pochutnáte, i když nejste  milovníkem pizzy. Tak se u nás zastavte na tradiční i zahraniční speciality za normální ceny. Vaříme poctivě tak, abyste se najedli z kvalitních, a pokud možno, regionálních surovin. Věříme, že si naši kuchyni spolu s chutí vybraných lokálních vín nebo našeho domácího piva v dobrém užijete.

Otevřeno denně od 11 do 21 hod., pátek a sobota do 22 hod.

Zahradní restaurace

Ať už jste ubytovaný host nebo výletník, v letních měsících vás rádi přivítáme v zahradní restauraci. Pochutnáte si na tradiční české a moravské kuchyni za rozumné ceny. Žízeň uhasíte domácím pivem Galant, svěžími víny nebo točenou limonádou.
Zahradní restaurace propojená s klasickým vinným sklípkem je oblíbeným místem pro pořádání firemních večírků a oslav. Nechte si uspořádat akci v příjemném prostředí, postaráme se vám o zázemí i zábavu v podobě degustace vína nebo živé hudby.

V létě otevřeno středa až neděle od 11 do 18 hod.

Pobytové balíčky

Poskládali jsme pro vás naše služby do nejvýhodnějších balíčků.

Již od 5 990 - 6990 Kč / pobyt
Romantika v kouzelném kraji historie
Romantika v nádherném kraji historie v srdci světového dědictví UNESCO a odpočinek s velkým O!
Prozkoumat

Vinný sklep

Co by to byl za pobyt na jižní Moravě bez návštěvy vinného sklepa? Ten náš vám otevřeme, pokud jste skupina od dvaceti do osmdesáti lidí. Zažijte příjemné posezení s přáteli či kolegy v prostorách tradičního vinného sklepa. Rádi vám jej zpříjemníme degustací se someliérem, ochutnávkou slivovic, cimbálovou muzikou i občerstvením z naší restaurace. Vinný sklep je však potřeba předem připravit, proto je nezbytné si tyto prostory zarezervovat s předstihem.

Rezervace
Zavolat
Napsat