Vychutnejte si grilované speciality v naší Zahradní restauraci

Restaurace & pizzerie

Pizzeria Ristorante

Navnadilo vás zámecké prostředí na romantickou večeři nebo máte chuť na dobrý oběd? Naše Pizzeria Ristorante vás pohostí ve svém stylovém prostředí. Nejsme jen klasická pizzerie, jsme italský ristorante. Takže ať už jste či nejste milovníkem pizzy, u nás si vždy ochutnáte. Tak se u nás zastavte na tradiční i zahraniční speciality za normální ceny. Vaříme poctivě tak, abyste se najedli z kvalitních, a pokud možno, regionálních surovin. Věříme, že si naši kuchyni spolu s chutí vybraných lokálních vín nebo našeho domácího piva v dobrém užijete.

Zahradní restaurace

Ať už jste ubytovaný host nebo výletník, v letních měsících vás rádi přivítáme v Zahradní restauraci na grilované specialitě. Pochutnáte si na čerstvém steaku z ohně, vyhlášených klobásách z nedalekého řeznictví v Podivíně i na bezmasých specialitách. Žízeň uhasíte domácím pivem Galant, svěžími víny nebo domácí limonádou.
Zahradní restaurace propojená s klasickým vinným sklípkem je oblíbeným místem pro pořádání firemních večírků a oslav. Nechte si uspořádat akci v příjemném prostředí, postaráme se vám o zázemí i zábavu v podobě degustace vína nebo živé hudby.

Pobytové balíčky

Poskládali jsme pro vás naše služby do nejvýhodnějších balíčků.

Již od 5 290 Kč / noc
Romantika v kouzelném kraji historie
Romantika v nádherném kraji historie v srdci světového dědictví UNESCO a odpočinek s velkým O!
Prozkoumat

Vinný sklep

Co by to byl za pobyt na jižní Moravě bez návštěvy vinného sklepa? Ten náš vám otevřeme, pokud jste skupina od třiceti do sta lidí. Zažijte příjemné posezení s přáteli či kolegy v prostorách tradičního vinného sklepa. Rádi vám jej zpříjemníme degustací se someliérem, ochutnávkou slivovic, cimbálovou muzikou i občerstvením z naší restaurace. Vinný sklep je však potřeba s předstihem připravit, proto si tyto prostory musíte nejdříve zarezervovat.

Rezervace
Zavolat
Napsat